PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452679}

Poznaj moich Spartan

Meet the Spartans
5,2 75 185
ocen
5,2 10 1 75185
3,6 12
ocen krytyków
Poznaj moich Spartan
powrót do forum filmu Poznaj moich Spartan

4/10

ocenił(a) film na 4

Ujdzie, ale humor przedstawiony w tym filmie (typowo amerykański zresztą) jakoś mi nie pasował. Mało zabawne, a jeżeli już udało mi się uśmiechnąć, to był to raczej uśmiech politowania, niżeli rozbawienia. Jedyną sceną która w pewnej mierze mnie rozbawiła była scena z "kenem". Choć sama w sobie i tak żałosna.
Reasumując, jeżeli naprawdę nie macie nic innego do roboty/oglądania, to można po to sięgnąć.

ocenił(a) film na 7
Cleaa

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią aczkolwiek mnie rozbawiały niektóre sceny :) Myślę, że najpierw warto sięgnąć po tytuł "300" a później po jego parodię :)

ocenił(a) film na 2
dariafairy

Pamiętaj aby przestrzegać przepisy BHP i stosuj się do segregowania odpadów!

Pewnie mało kto w ogóle zauważył w tym całym bezsensownym zamieszaniu jakie panowało na planie kręcenia tej niepotrzebnej parodii tych momentów?
A tak na serio. Produkcja ta udowadnia tylko ,że amerykanie robią niektóre (dosyć sporo) filmy na siłę, bo brak im pomysłów na siebie i widza w XXI wieku .... niestety.
Prawdę mówiąc filmy z gatunku komedia/parodia nigdy nie będą jakimiś wybitnymi w kanonach kina ,ale powinny być przynajmniej dobre ,bo mamy się na nich dobrze bawić. Na ''Poznaj moich Spartan'' bawić się dobrze jednak nie można, bo jak już człowiek roześmieje się to odruchowo, ale zaraz dociera ,że przecież śmiał się z przeidiotyzmu jaki właśnie otrzymał. Tak więc ,śmiech ten nie ma nic wspólnego z takim jaki powinien z nas płynąć. Nie jestem ogólnie zwolennikiem takiego gatunku filmu ,ale oglądałem w swoim życiu na pewno kilka ,które były zdecydowanie śmieszniejsze, a przede wszystkim mądrzejsze i mniej wulgarne. Leslie Nielsen przewraca się zapewne w grobie (mam nadzieję ,że nikogo tym nie urażę ), a my dostajemy dawkę durnoty ,która nas tak prawdę mówiąc obraża. W tym całym niesmaku najlepiej wypada chyba Xerxes (Ken Davitian) za charakteryzację ,która pasuje do niego jak ulał no i Carmen Elektra za słodycz. Tak więc maksymalnie ode mnie 2/10
pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Cleaa

Problemem obecnych parodii jest to, że wychodzą za często. Trzeba z tym poczekać z 5 lat, żeby się nazbierało ciekawego materiału. A ostatnio wychodzą co roku i są mniej więcej na zasadzie: ,,a teraz maksymalnie głupio parodiujemy tę scenę z tego filmu". No i wychodzi z tego humor na poziomie mudżyńskich ,,komików", którzy jadą tylko tekstami białasy, kobiety, ćpanie, f u c k, f u c k, f u c k.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones