PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452679}

Poznaj moich Spartan

Meet the Spartans
5,2 75 178
ocen
5,2 10 1 75178
3,6 12
ocen krytyków
Poznaj moich Spartan
powrót do forum filmu Poznaj moich Spartan

4/10

ocenił(a) film na 3


Zgodzę się że film nie jest najwyższych lotów,ale to jest parodia.Osoby które decydują się na takie widowisko powinni to z góry przewidzieć.Wiadomo jaki to jest typ filmu.,więc wypisywanie jakie to żałosne,złe,nudne,głupie świadczy o zerowym poczuciu humoru,oraz bardzo słabym obyciu z filmem/parodią amerykańską.Jeżeli taka osoba wie co to znaczy wogóle "PARODIA"
To nie jest pierwszy raz, kiedy powstaje tego typu film.Smutne jest to, że większośc traktuje gagi na poważne.Choc nie przepadam za tego typu filmami, to ten rozbawił w kilku momentach.Parodię uważam za udaną,choć nie najlepszą 4/10

ocenił(a) film na 8
JAREK

Zgadzam się z tobą JAREK,
Parodii nie można brać na poważnie, wiadomo że ogląda się je lekko i nie wymaga od nas zbytnio logiki - nawet jej brak jest wskazany.
Każdy z nas ma sentyment do jakiejś komedii, ja mam do tej, to jest po prostu tak idiotyczne, że to pokochałam. Tak jak ty nie uważam, żeby była to komedia najwyższych lotów, ale nie narzekam, bo przy niej poprawia mi się humor :)

ocenił(a) film na 3
Klaudinee

Dzięki Klaudinee.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
JAREK

Parodia ma na celu wyśmiewać charakterystyczne cechy filmu/gatunku, który parodiuje. Film, którego humor opiera się na umieszczaniu celebrytów i bohaterów popularnych filmów z okresu, w którym powstał, w sytuacjach typu obrywanie po głowie/kroczu/puszczanie bąków nie jest parodią. "Naga Broń" jest parodią. "Hot Shots" jest parodią. Ten film jest malarią.

ocenił(a) film na 2
dog_soldier

zgadzam się. Pisanie, że jak komuś się nie podoba to pewnie dlatego, że nie ma poczucia humoru jest bzdurą. Lubie komedie/parodie ale pod warunkiem, że trzymają przyzwoity poziom. Takie coś jak Poznaj moich Spartan czy Wielkie kino to filmy, które dokonują na odbiorcy gwałtu intelektualnego...

JAREK

piszesz 4 a dałeś 3...

ocenił(a) film na 2
JAREK

:)
Nikt chyba nie bierze tego filmu na poważnie , ale film jednak powinien być zabawny , a jest żałosny :(

blysk_2

Jeden z najzabwaniejszych filmów? Najprostsze rzeczy bawią najbardziej, dlatego ma 10/10 ode mnie. Bo rozśmiesza swoją kiczowatościa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones