PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452679}

Poznaj moich Spartan

Meet the Spartans
5,2 75 181
ocen
5,2 10 1 75181
3,6 12
ocen krytyków
Poznaj moich Spartan
powrót do forum filmu Poznaj moich Spartan

Mnie sie film podobał. Ponieważ przepadam za wszystkimi częściami Scary Movie "Poznaj moich Spartan" nie mógł nie znaleźć się na mojej liście ulubionych komedii. Uważam, że produkcja trafnie sparodiowała film "300" w przeciwieństwie do "Wampiry i świry", które miały zrobić to samo ze "Zmierzchem", ale (moim zdaniem) wyszło bez humoru i smaku.
Nie ukrywam "Poznaj moich spartan" nie jest dla wszystkich, co widac po ocenie oraz zróżnicowanym zdaniu, myślę, że jest dla osób, które mają duży dystans i oczywiście oglądały "300" (w przeciwnym razie nie ma sensu oglądać parodii). Uważam, że parodiowy Leonidas świetnie odegrał swoją rolę, film pełen humoru, śmiesznych tekstów i sytuacji, trochę absurdu i trochę powagi to recepta na dobrą komedię, polecam ;-)


------------------------------------
Nowy temat zalożony specjalnie po to, by człowiek, który zastanawia się czy obejrzeć ten film
wiedział, że wśród fali krytyki pod tym filmem są osoby, którzy go polecają .

rita93

Film jest głupawy ale lepszy od 300, który jest totalnie beznadziejny. Zrobili parodię filmu, który aż się o to prosił.

PreZmyK

Widocznie preferujesz inny typ komedii, jak już wcześniej napisałam parodie nie są dla wszystkich ;) pzr

rita93

Lubię parodie i to bardzo. Ta jest średnia, bo parodiuje beznadziejny film, którego nie trzeba parodiować, żeby się śmiać z jego głupoty :)

PreZmyK

Ja nie mam nic do "300", dawno go oglądałam, ale z tego co pamiętam podobał mi się.

ocenił(a) film na 1
rita93

Tak samo się wypowiem jak o Strasznym Filmie- ten film to gniot !
Szkoda, że się nie da wstawić 0/10, bo tylko na tyle ten film zasługuje :/
1/10 !

_Wolna_i_Szalona_

Prosze Cię, co Cię nie spotkam na forum to tylko krytyka i same gnioty. Nie ma co się dziwić, że większość komedii, w których nie ma Jim'a Carrey'a (bo dajesz im same wysokie noty chociaz są równie głupkowate ) Tobie sie nie podobają.

ocenił(a) film na 1
rita93

Nie tylko jak nie ma Carrey'a, Ale przecież komedie z nim są innego rodzaju głupkowate, nie tak 'idiotycznie' głupie jak te które uważam za gniotki. Chyba mi nie powiesz, że można postawić obok siebie film np. ''Bruce Wszechmogący'' i ''Scary Movie''. No proszę Cię !
Po prostu uważam go za zdolnego komika i komedianta, a to znaczy, że potrafi grać w filmach i NIE zrobić z niego czegoś takiego jak to poniżej :/
A jak już piszę, że coś jest gniotem, to piszę to tylko i wyłącznie o komediach typu ''Straszny Film'', ''Wielkie kino'', ''To nie jest kolejna komedia dla kretynów'', ''American Pie'' czy właśnie ''Poznaj moich Spartan'', bo po prostu te filmy takie są i już.
Moje zdanie :/ I kropka.

_Wolna_i_Szalona_

"Nie tylko jak nie ma Carrey'a, Ale przecież komedie z nim są innego rodzaju głupkowate, nie tak 'idiotycznie' głupie jak te które uważam za gniotki" - to bardzo ciekawa teoria, że są 2 różne typy '"głupkowatkości" i odwołując się do Twojego nastepnego zdania, oczywiście, że nie można porównać "Bruca Wszechmogącego" do "Scary Movie" bo ta pierwsza to zwykła typowa komedia z jakimś wątkiem a druga to PARODIA, której Ty widocznie bardzo nie lubisz.

"A jak już piszę, że coś jest gniotem, to piszę to tylko i wyłącznie o komediach typu ''Straszny Film'', ''Wielkie kino'', ''To nie jest kolejna komedia dla kretynów'', ''American Pie'' czy właśnie ''Poznaj moich Spartan'', bo po prostu te filmy takie są i już." - no tak, ale "Kac Vegas" dałaś 8/10, który jest jest podobnie beznadziejny (oczywiście moim zdaniem) jak American Pie (którego okrzyknęłaś gniotem)

"Moje zdanie :/ I kropka." - przeciez nie twierdzę, że nie. Jednakże wolałabym rozmawiać z osobą, która potrafi powiedziec cos więcej niż "gniot" bez żadnego wytłumaczenia, a potem walić fochy tego typu "Moje zdanie i kropka".

Forum Filmweb jest na bardzo wysokim poziomie i zanim dołączyłam do tego grona, równiez liczyłam się z komentarzami, recenzjami i ocenami danego filmu zanim go nabyłam. Dlatego nie toleruje trollów, wulgaryzmów , a także ludzi krzyczących "gniot, gniot !", którzy zamiast napisać swoje zdanie tak, aby : 1) nie urazić innych 2) wyjasnić co się nie podobało, pisza jakieś głupoty, które niewiele wnosza do tematu. I druga sprawa, poczucie humoru to indywidualna sprawa każdego z nas. pzr

ocenił(a) film na 1
rita93

Prawie przez calutki ten post mnie cytowałaś, nie umiesz napisać nic od siebie ? Pewnie nie...

No dobra, skoro chcesz, to nie będę nazywała rzeczy po imieniu- napiszę tak:
'Ten film pt. ''Poznaj moich Spartan' jest filmem bardzo beznadziejnym, nieśmiesznym, idiotycznym, bez żadnych ambicji, nie do zniesienia jest poziom humoru w tym filmie i dlatego go uważam za gniota' Zadowolona ?

I nie strzelam żadnych fochów, o co ci chodzi dziewczyno ?

A w ogóle to jak już nie masz co napisać, to się automatycznie odnosisz do filmów, które oceniłam. I znowu ujawnia się to, że po prostu nie umiesz napisać nic bardziej ambitnego od siebie :) No i co z tego, że sobie oznaczyłam 8/10 film ''Kac Vegas''. Co z tego się pytam ? To, że raz mi się spodobał jakiś film, który jest, no powiedzmy, idiotyczny, to nie znaczy zaraz, że będę gustowała w tego typu filmach.

Po prostu nie gustuję w parodiach i tyle. Są one dla ludzi z jakimś podejrzany poziomem inteligencji, a nie z wielbicielami dobrego kina :)

To wszystko, resztę wytłumacz sobie sama :)

_Wolna_i_Szalona_

"Prawie przez calutki ten post mnie cytowałaś, nie umiesz napisać nic od siebie ? Pewnie nie..." - własnie to zrobiłam, ale chyba nie mówimy o tym samym poście.

"I nie strzelam żadnych fochów, o co ci chodzi dziewczyno ?" - ciekawe :) ---> "Moje zdanie :/ I kropka."

Są one (parodie) dla ludzi z jakimś podejrzany poziomem inteligencji, a nie z wielbicielami dobrego kina :)" - Powtarzasz się Słońce. To samo napisałaś w innym wątku,a ja Ci tak samo odpisze "przykro mi, że akurat ja muszę Ci to powiedzieć, ale nie Ty moja droga jesteś od oceniania czyjegoś poczucia humoru niezaleznie od tego, czy film był smieszny lub nie :( Nie zarzuca się innym "podejrzanego poziomu inteligencji" gdy samemu się pisze komentarze na poziomie 14latka."

"Po prostu nie gustuję w parodiach i tyle."- wreszcie coś mądrego, bez obrażania innych oraz się. Musiało Cię to wiele kosztować.

Reasumując, tyle ile jest ludzi na świecie tyle jest poglądów i gustów. O gustach sie nie dyskutuje, to że lubisz Jim'ego Carey'a lub jesteś zagożałą fanką "Forresta Gump'a", gdzie na forum wypisujesz , cytuję : "Szkoda też że istnieją takie osoby którym się ten film nie podobał :(, no ale cóż- G.U.S.T. !!!" , tyle, że ode mnie nie przeczytasz "szkoda ze istniejesz bo nie lubisz tego filmu". Moje zdanie jest takie takie same jak w poprzednim poście (odnośnie czyjeś krytyki ).

ocenił(a) film na 1
rita93

O co ci chodzi 'Słońce' z tym strzelaniem fochów, jakiś temat który cię szczególnie kręci ? Bo ja jakąś tam gówniarą, jak to ujęłaś '14 letnią ' nie jestem, już ten wiek minął :)

Nie mam zamiaru się za bardzo na temat twojego zeszłego postu rozpisywać, bo się znowu naczytam swoich cytatów :O

A tak nawiasem mówiąc, czy ja kiedykolwiek napisałam jakiś tekst obrażający kogokolwiek- tutaj proszę zacytuj :)

Mam komentarze na poziome 14latka / ki ? Hahahaha ! Wpierw przeczytaj swoje , zresztą 'nieowocne', a dopiero później oceniaj moje proszę !

Ooo ! Chyba się zanadto rozpisałam, szkoda :(

_Wolna_i_Szalona_

No cóż, najpierw Ci przeszkadzają te cytaty (które swoją droga, chyba nie wiesz do czego służą, więc podpowiem - do odwoływania się), a teraz chcesz jednak cytaty. Prosze bardzo:
"Są one dla ludzi z jakimś podejrzany poziomem inteligencji, a nie z wielbicielami dobrego kina :) "- mnie się film podobał, to znaczy, że mam 'podejrzany poziom inteligencji' i nie jestem wilbicielem dobrego kina? Swoją drogą, co nazywasz 'dobrym kinem' ?Nie zdziwiłabym się, gdyby Twoim kryterium było średnią powyżej 6,0 na Filmweb. Ja oceniam filmy po tym co mi się w nich pobobało i jakie uczucia we mnie wywołało, a nie ludzi, którym się podobają filmy, ktory mnie nie.
"Mam komentarze na poziome 14latka / ki ? Hahahaha ! Wpierw przeczytaj swoje , zresztą 'nieowocne', " - może i rzeczywiście 'nieowocne', bo czytasz i nie rozumiesz :(
Forum jest po to, by dyskutować o tym co się podobało a co nie, i kulturalnie wyrażać swoje zdanie, no a powiedz mi, jak człowiek ma zaregowac na " "Szkoda też że istnieją takie osoby którym się ten film nie podobał :(, no ale cóż- G.U.S.T. !!!" (WTF?) a poźniej na "Tak samo się wypowiem jak o Strasznym Filmie- ten film to gniot ! Szkoda, że się nie da wstawić 0/10, bo tylko na tyle ten film zasługuje :/ " ? Jeszcze nie wspominając o rozmowie na forum Scary Movie - nie będę przytaczać.
Moją intencja nie jest szukania konfliktów, ani obrażania nikogo, ale innej reakcji na tego typu komentarze trudno się spodziewać. pzr

rita93

-EDIT-
Dodam, iż nie czepiam się gustu, udpodobań czy tego, że komuś się film nie podoba i toleruje to, że uważasz go za głupi, ale nie lubię trollowania i krytyki w formie bełkotu.

ocenił(a) film na 1
rita93

Czytam i nie rozumiem tak ? Hmm...

Aha, i co do tej inteligencji to od czego są emotikonki moja droga ? Po co wstawiłam buźkę- :) Przekazywała ona lekki satyryzm w tym co powiedziałam. Nie zauważyłaś tego ? Dziwne.

I przestań mnie cytować. Prawa autorskie zastrzeżone ! ;)

_Wolna_i_Szalona_

lekki SATYRYZM ? Kobieto http://www.sjp.pl/satyryzm
Chyba miałaś namyśli, że Twoja wypowiedź zawiera element satyrystyczny, miała na celu ośmieszać a nie oznacza erotomanie u mężczyzn? Czasami warto sie upewnić co do słów, których używamy ;-)
I tak na koniec dodam, iż nie ma żadnych praw autorskich na forum. Widze ze nadal kwestia cytatów dla Ciebie jest ciężką sprawą do zrozumienia. pzr

rita93

-Edit-
satyryczny *

ocenił(a) film na 1
rita93

I znowu ta sama sytuacja, ty chyba się nie znasz na żartobliwych wypowiedziach :/
Po tych 'prawach (...)' zrobiłam taką buźkę- ;) Wiesz co ona oznacza ? Jeśli nie, to nie pisz tutaj, bo to chyba ty nie rozumiesz sensów zdań i nawet głupich emotikonek :/
I co to ma być na końcu zdania- pzr. Co to za język, nie umiesz po ludzku napisać POZDRAWIAM, tylko jakieś skrótowce stosujesz :///

_Wolna_i_Szalona_

Najpierw dowiedz się co oznaczają słowa których uzywasz a potem cokolwiek wypisuj na forum. Zaliczyłaś przypał i dalej ciągniesz rozmowe i robisz z siebie głupie dziecko z gimnazjum. Jak chcesz z kimś prowadzić 'walkę na emotikonki' to niestety nie ze mną, ja w porownaniu do Ciebie w wiekszosci postach bynajmniej pisze w skrócie pzr, bo nie jestem starcem by za kazdym razem pisac pozdrawiam, ani tez nie mam 12 lat zeby tego nie napisać. Skończmy już ten dialog, bo polowy nie rozumiesz co czytasz i to samo zapewne masz z filmami. Jednym uchem wlatuje drugim wylatuje.
pzr

ocenił(a) film na 1
rita93

Wiem dobrze jakich słów używam, więc daruj sobie -.-
Teraz zacznę Cię cytować i to komentować po swojemu.
Albo lepiej nie !, bo to jak grochem w ścianę...

_Wolna_i_Szalona_

Taaak? Czyli mówisz, że Twoje zdanie "Przekazywała ona lekki satyryzm w tym co powiedziałam" - oznacza, iż przekazywała ona lekką erotomanie u mężczyzn, w tym co powiedziałaś? (Satyryzm -od mitologicznego Satyra, pół człowieka, pół kozła - podałam Ci znaczenie tego słowa)

rita93

Zresztą.. whatever. Nie tłumacz. Nie chce wiedzieć, co miałas na myśli, już się naczytałam wystarczająco głupot Twojego autorstwa ;-)
pzr

ocenił(a) film na 1
rita93

Miałam odpowiadać ci na to ? Nie miałam na ten temat nic do powiedzenia -.-
Drążysz jeden i ten sam temat :/

rita93

Ogólnie raczej lubię parodie, ale "Poznaj moich Spartan", zresztą tak samo jak "Epic Movie" (przy którym nawet nie dotrwałam do końca) nie trawię. Oglądałam to już jakiś czas temu, z tego co pamiętam irytowała, a nie śmieszyła mnie ta MTVwowskość (kiepsko czytelne pewnie określenie, ale nie wiem jak to określić inaczej), plastik i kicz (dobry plastik i kicz nie jest zły gdy jest zabawny, ale ten dla mnie nie był) i wszędobylskie aluzje do seksu (coś tam było nawet o robieniu laski pingwinowi, nie?).
Cóż no mnie się kompletnie nie podobał.

Saven

Epic Movie rowniez nie przypadł mi do gustu, tam wszystko bylo nawalone na siebie (parodia Narnii i X-menów).

ocenił(a) film na 1
rita93

Wooow, nie przypadł Ci do gustu ?! SZOK !!!

_Wolna_i_Szalona_

Nie interesuj sie rzeczami, które Ciebie nie dotyczą dziecko. Już jest po 22 powinnas spać albo czytac swoja ulubioną lekture "Pinokio" takze daruj wszystkim czytania tych smutów.

ocenił(a) film na 1
rita93

Po co te nerwy ? Po co te poty ? Ale ty się przyczepiłaś do mojego niby młodego wieku, Chyba masz coś nie po kolei w główce dziecinko.

_Wolna_i_Szalona_

To sie nie wtrącaj i nie kontynuuj spamowanie. Już wystarczająco bzdur Twojego autorstwa mozna się naczytać, a Ty ciągniesz kłótnie jak jakiś baran i wypisujesz coraz więcej głupot. Wracaj spowrotem do pokeballa.

ocenił(a) film na 1
rita93

I nie kontynuuj spamowania a nie spamowanie :/
No i znowu to twoje bla bla bla, ledwo od ziemi odrosłaś a już na Ziemi mącisz :/

_Wolna_i_Szalona_

"Ledwo od ziemi odrosłaś a już na Ziemi mącisz" - powiedziała gimnazjalistka hahaha ;-) Dorosła, inteligentna kobieta (za którą się rzekomo uważasz) nie napisałaby taki stek bzdur, które można naczytać się w twoich 'wypowiedziach' na większości forum (gdzie już nieraz się wywyższałaś swoim wiekiem). Udawanie kogoś kim nie jesteś nie wyszło nikomu na dobre.
-----------------
Pora zakończyć tę rozmowę, bo widzę, że ciężko walczyć z czyimś rozszczepieniem jaźni. W twoim wypadku pięknie sprawdza się powiedzenie 'kozak w necie, ....w świecie' , możesz dalej kreować swoją postać jako 'dojrzałą' i wielce 'doświadczoną' w internecie, ale to nie przejdzie, bo twój tupet cie zdradza. Pora skończyć z karmieniem takiego trolla jednakże, myślę ze już niebawem znów 'porozmawiamy', bo ty tak kochasz moje posty, że zawsze na nie odpiszesz i zawsze się przyczepisz, dowodem na to jest nasza pseudo konwersacja na dwóch forach. Popatrz ile się nauczyłaś dzięki mnie, poznałaś znaczenie nowych słów, które używałaś w złym kontekście, wiesz wreszcie do czego służą cytaty, naśladujesz mój styl pisania (kochanie, skarbie etc.) choć na początku robiłaś to niepewnie..Ewoluowałaś o jeden poziom wyżej ! Tylko pogratulować. Aczkolwiek do mojego klona, trochę Ci daleko ;-) (by to osiągnąć brakuje Ci najważniejszego składnika – mózgu).

Pozdrawiam i do usłyszenia.
/umieszczam post na obydwu forach jako oficjalne zakończenie tej żałosnej kłótni/

ocenił(a) film na 1
rita93

Ehe...bla bla bla, to wszystko co wyczytałam od ciebie, bełkot :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones