PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452679}

Poznaj moich Spartan

Meet the Spartans
5,2 75 155
ocen
5,2 10 1 75155
3,6 12
ocen krytyków
Poznaj moich Spartan
powrót do forum filmu Poznaj moich Spartan

Oglądałem ją chyba z 10 razy, podczas gdy oryginał tylko z ~dwa. Polecam ją każdemu.

Oczywiście do jakiejś dobrej oceny jej daleko, niskobudżetówka i słaba gra aktorska, ale i tak film jest epicko śmieszny.

ocenił(a) film na 8
Vedkonner

To tego rodzaj komedii, który trafia do węższej bardziej wyrafinowanej publiki, lubiącej parodię.
Jeśli ktoś lubi 'Straszny film', 'Euro trip', 'Nagą broń' polubi i tę produkcję.
Natomiast jeśli ktoś boki zrywa na 'Kac Vegas' czy 'Project X' to nie znajdzie w tych parodiach nic dla siebie. Ponieważ to nie filmy dla plebsu.

ocenił(a) film na 1
negroz

Ja bym to nazwała rzygotańcotyłkoruchanoparodia, biorąc pod uwagę treść. Czyli dokładnie to samo, co w każdej niskobudżetowej parodii. Osobiście - nie polecam.

ocenił(a) film na 6
Saint_freak

Zależy od gustów. Jedni wolą żarty o Kowalskim i części humorystyczne w Pierwszej Miłości, inni wolą produkcje Wayansów i filmiki z gośćmi biegającymi z odkrytą parówą po ulicach warszawy.

negroz

Mądry człowiek. Zgadzam się z wypowiedzią :)

mgolab

Ja też.

ocenił(a) film na 7
mgolab

i ja

ocenił(a) film na 7
negroz

Mi podobał się i "Kac Vegas" jak i "poznaj moich Spartan" więc jestem plebsem w połowie?

negroz

Idąc w ślady twojej logiki, wszystkie amerykańskie komedie są dla plebsu. Wyrafinowany humor spotkać można głównie w komediach europejskich. A tak poza tym - jeszcze gorszy od oryginału.

ocenił(a) film na 3
negroz

"Jeśli ktoś lubi 'Straszny film', 'Euro trip', 'Nagą broń' polubi i tę produkcję."

Niestety jakos nie polubiłem.

użytkownik usunięty
soglif3

również - nie da się nawet tego obok siebie postawić. parę gagów fajnych ale to za mało by obronić ten film

negroz

Naga broń i to zestawione jako jeden poziom?no błagam.

ocenił(a) film na 1
negroz

Ja lubię Nagą broń i wszystkie Straszne, ale uwierz mi, Poznaj Spartan tamtych filmów nawet po podeszwach nie smyra...

negroz

To nie rozumiem dlaczego go oglądałeś.

ocenił(a) film na 6
Vedkonner

Ku*wa,mnie rozje*bała ta scena z GTA.Haha

Za tą scenę 2 punkty,ale więcej niż 6 punktów nie dam

ocenił(a) film na 1
Vedkonner

Ja rozumiem, że są różne rodzaje humoru. Sam lubię czasami odpuścić sobie powagę i po prostu głupio się pośmiać. Ale problem robi się w momencie, w którym przez jakieś półtorej godziny człowiek nie może się nawet uśmiechnąć. Wszelkie pomysły na humor, nawiązania do twarzy showbiznesu, rozkładówki telewizyjnej, celebrytów czy gejów są tak nieśmieszne, że aż żałosne. Ten film to typowa przestroga, żeby nie próbować na siłę rozbawić innych, jeśli się nie wie jak to zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones