PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452679}

Poznaj moich Spartan

Meet the Spartans
5,2 75 185
ocen
5,2 10 1 75185
3,6 12
ocen krytyków
Poznaj moich Spartan
powrót do forum filmu Poznaj moich Spartan

Na Polsacie :D

ocenił(a) film na 8

Kolejny dowód że TVN i Polsat dają coraz to lepsze i nowsze filmy :) W końcu jakaś super zarąbista komedia na której się można popłakać ze śmiechu . Nie rozumiem tych co mówią że parodie filmów są żałosne. Wielcy znawcy puszczają fochy za to że sparodiowali ich ulubiony film . A ja odpowiem. Co z tego??!! Film to film a Poznaj Moich Spartan to komedia. Z chęcią obejrzę jeszcze raz .
Zapraszam Polsat Sobota 12.03.10 godzina 21:39 :)

Darkadi15

Nowsze znaczy lepsze? Ja uważam zupełnie odwrotnie.

ocenił(a) film na 8
Olaf

Oczywiście że tak . Nie lubię oglądać starych filmów przez ten dziwny obraz i stary lektor :)

ocenił(a) film na 2
Darkadi15

Dobre . Przyznaję Ci za to stwierdzenie Złotą Malinę :)

ocenił(a) film na 4
Olaf

Popieram. Teraz próżno znaleźć arcydzieła, które w pełni zasługują na najwyższą ocenę. Najlepsze filmy to te z przed lat.
Zdarzają się współczesne bardzo dobre filmy, ale brak im tego niepowtarzalnego klimatu.

Darkadi15

Polsat bije TVN zdecydowanie... Gdyby nie te przesadne reklamy Polsatu to byłoby naprawdę nieźle.
TVN lubi zapodawać te Polskie gnioty ostatnich lat typu: "idealny facet dla mojej dziewczyny" itp. szmiry

ocenił(a) film na 5
brk91

bo TVN próbuje takie filmy promować

ocenił(a) film na 2
Darkadi15

Po pierwsze jest to parodia ,a nie komedia.
Po drugie tu nie chodzi o to ,że wyśmiewa jakieś inne ulubione filmy ,tylko o to ,że jest bez smaku i polotu. Rozumiesz o co chodzi? Jest durną parodią. Nie jestem zwolennikiem tego czegoś, ale na pewno z Nielsenem było kilka dużo lepszych. Oglądnij sobie ''Hot Shots'' dwie części ,albo ''Historię Świata'' to wtedy zobaczysz dobre parodie. Ale sorry. Zapomniałem ,że dla Ciebie starsze filmy mają ''dziwny obraz i starego lektora''. Czy Ty się w ogóle słyszysz dzieciaku?
''Poznaj moich Spartan'' jest zaraz po ''2001: Odyseja komiczna'' najgorsza parodią jaką widziałem w życiu. Do Twojej wiadomości dodam tylko ,że trochę ich jednak widziałem.

ocenił(a) film na 3
djrav77

Zgadzam się w pełni,chociaż parę pomysłów i parę gagów wywołuje uśmiech na twarzy (podobała mi się np 'parodia' gta..głupie ale śmieszne,albo ta cała scena z kopaniem poszczególnych gwiazd przez Leonidasa) ;) co prawda,przy reszcie można spokojnie zwrócić ostatni posiłek (ta beznadziejna 'walka' z pingwinem na początku filmu). Nie rozumiem natomiast porównania hot shotsów do tego. To tak jakby porównywać malucha do lamborghini..niby i to i to samochód, ale nie ta liga :)

ocenił(a) film na 2
Celin

Nie ,nie ja ich absolutnie nie porównuję ... broń Bożę! Nawet bym nie śmiał. Mówię tylko ,że ''Hot Shots'' to było coś na prawdę smacznego i wyjątkowego nawet jak na parodię. Wiadome jest ,że w parodiach ogólnie śmiejemy się z jakichś takich trochę błazeńskich sytuacji i mniej lub bardziej durnych scen. Najważniejszy jest jednak smak ogólny. Kiedyś oglądałem ''Ściąganego'' i mimo dużej ilości idiotyzmów zabawa jest niezła. Tutaj w ''Spartanach'' jest za dużo scen robionych niepotrzebnie i na siłę. Niby to śmieszne ,ale nie dla każdego. Może jakby tym pokierował Mel Brooks ... kto wie. Ale jak się komuś podoba to jego sprawa, proste :)

ocenił(a) film na 3
djrav77

No widocznie źle zrozumiałem ;) Ale ogólnie zgadzam się z Tobą w 100%. Za to powiem,że "Ściągany" jest co prawda dobry,ale dla mnie "wampiry bez zębów" biją go na głowę :)

ocenił(a) film na 2
Celin

Już dostrzegłam ,że ''Ściąganego'' oceniliśmy tak samo czyli na 6. ''Dracula - Wampiry bez zębów'' jest nieco lepszą parodią to fakt, przynajmniej dla mnie, ale dla nadal jest to całkiem niezła parodia. Widziałem ją ostatnio i założyłem temat , (tak jak do Ściganego), a w nim plusy i minusy tego filmu. Widziałem ją raz i może dlatego na razie tylko 6 nie 7 jak u Ciebie, ale dla mnie to zrozumiałe. Widzę ,że ''Hoty'' są najwyżej ocenione bo na 8. I taka prawda. Ja muszę dorwać ''Historię Świata'' bo z tego co pamiętam to również była świetna parodia.

ocenił(a) film na 3
djrav77

Także muszę nadrobić braki i wreszcie obejrzeć tę osławioną "historię świata". Niestety przez trudności ze zdobyciem tego filmu,chyba minie trochę czasu zanim to nastąpi..

ocenił(a) film na 2
Celin

Tak czy inaczej widzę wśród Twoich ''ostatnio'' oglądanych filmów zdecydowaną większość komedii. Na dodatek oceny bardzo surowe. Masz wygórowany smak jeżeli chodzi o ten gatunek. I dobrze. Najważniejsze to wiedzieć czego się chce.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
djrav77

Jakoś tak się złożyło,że zawsze je pomijałem przy ocenianiu,więc postanowiłem w końcu wydać swój werdykt i ocenić wszystkie obejrzane hah :) A co do ocen,nie jestem żadnym krytykiem i za takowego się nie uważam,ale myślę,że potrafię rozróżnić tandetę od dobrej komedii :D także pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

dokładnie !!! ja myślę tak samo jak ty, to jest zarąbiste :P beka w huk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones