PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452679}

Poznaj moich Spartan

Meet the Spartans
5,2 75 185
ocen
5,2 10 1 75185
3,6 12
ocen krytyków
Poznaj moich Spartan
powrót do forum filmu Poznaj moich Spartan

Na iMDb..

ocenił(a) film na 1

ma średnią 2,6 ale to i tak za dużo.

Vito36

Metacritic 9/100. Nawet na filmwebie nie da się wystawić tak niskiej oceny :d
http://www.metacritic.com/movie/meet-the-spartans

użytkownik usunięty
Vito36

Tyle że na IMDB oceny są po prostu denne - bo oceniający tam są zazwyczaj denni XD Kocham wszystkich, którzy wgl patrzą na te oceny... XD

Vito36

Użytkownicy na imbd są dziwni i dlatego takie oceny są.

ocenił(a) film na 3
BIOLLANTE

A tu to nie? Nietykalni 3. miejsce...

Ryloth

Nietykalnych to nie oglądałem więc nie mogę to ocenić.

ocenił(a) film na 3
BIOLLANTE

Tam jest lepszy ranking, w ścisłej czołówce są filmy, które na to zasłużyły, a tutaj to tacy Nietykalni wchodzą, a tamte filmy lądują w trzecich dziesiątkach. Powrót Króla(i pozostałe WP), Mroczny Rycerz, Imperium kontratakuje(i pozostałe SW), TDKR - wszystko to jest wyżej niż u nas. Na filmwebie to powchodzą takie debile i wystawiają 1 dla zasady, bo hejtują dany film. tam albo nie ma takich, albo jest ich tak mało, ze nie ma to większego znaczenia.


A co filmu - poznaj moich spartan, to jest to jeden z najgorszych filmów jakich widziałem, chyba tylko Skyline gorszy.

Ryloth

Mroczny rycerz dla mnie ma dobre miejsce, oglądałem trochę ,,Władcy..." i uważam że jest na dobrym miejscu, ale dla mnie w głosach imbd i fw to prawie to samo, ,,Rambo" to klasyka a ma ocenę 6,2, Godzilla-7,3,Godzilla vs Destroyer-6,6.

ocenił(a) film na 3
BIOLLANTE

Mroczny Rycerz: Filmweb - 68. msc IMDB - 6. msc
Mroczny Rycerz Powstaje - Fil - 175. msc, IMDB - 53. msc
Batman Początek: Fil - 512 msc. IMDB - 105. msc.
Powrót Króla: Fil - 11. msc IMDB - 9.msc
Dwie WIeże: Fil - 17 msc. IMDB - 20 msc
Drużyna: FIL - 33 msc. IMDB - 12 msc.
Imperium Kontr: Fil - 34. msc IMDB - 11 msc.
Nowa Nadzieja: Fil - 72 msc. IMDB - 16. msc
Powrót Jedi: Fil - 37. msc IMDB - 78. msc.


FIlmweb jedynie na plus wychodzi przy Powrocie Jedi i Drużynie Pierścienia. (Tak w ogóle to Powrót Króla jest filmem który spokojnie mógłby być na 1. msc i nikt nie miałby pretensji o to) W pozostałych IMDB znacznie lepiej wypada, zwłaszcza w wypadku trylogii Mrocznego Rycerza oraz Star Wars.

Czyli albo na IMDB jest mniej trolli niż u nas albo jest tam tak dużo głosów, że te trolle pozostają niewidoczne. No i chyba nie ma w rankingu w czołówce takich nieporozumień jak Nietykalni...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones