PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452679}

Poznaj moich Spartan

Meet the Spartans
5,2 75 178
ocen
5,2 10 1 75178
3,6 12
ocen krytyków
Poznaj moich Spartan
powrót do forum filmu Poznaj moich Spartan

Rozbawiła mnie do łez kilka razy- tak kilkakrotnie już oglądałem ten film i dalej mnie śmieszą zabawne ze smakiem
dialogi. Ocena jest widać niska ponieważ niektórzy wstawiają oceny chyba za efekty ? przecież to parodia! do tego
niskobudżetowa jak w samym filmie można usłyszeć "tani pastisz 300" :) niektóre sceny są naprawdę powalające,
oczywiście jest parę gorszych.. no ale..
Moim zdaniem jest to najlepsza parodia jaką widziałem, mam nadzieję że twórcy zrobią coś podobnego.

ocenił(a) film na 1
Piotr_sw3

Możesz podać chociaż jeden śmieszny dialog?

ocenił(a) film na 3
Zipox

Podbijam.

ocenił(a) film na 1
RAC_79

Też czekam na ten dialog.

ocenił(a) film na 1
MajkelBlack

Ja też poproszę, chociaż się nie doczekam ; J

ocenił(a) film na 6
Starigniter

Będę pierwszy!

ocenił(a) film na 6
immobilizer1500

Jednak będzie problem..

ocenił(a) film na 1
immobilizer1500

Dlaczego mnie to nie zdziwiło ?

ocenił(a) film na 6
Starigniter

Spokojnie, cos znajdę!

ocenił(a) film na 6
Starigniter

Mam:
Xerxes is a kind god-king...
and offers these...
peaceful alternatives to war.
No blood will be shed...
as long as you Spartan
men build his pyramids...
your women become his sex slaves...
and your children...
work at sweatshops...
making Nikes.
That sounds reasonable.

ocenił(a) film na 6
Starigniter

Jeszcze jeden:
Even if the oracle
doesn't support you, I do.
And Sparta does.
This could be
our last night together.
You wanna do it?
Like we've never done it before.
(exhales)
(passionate, breathy moaning)
(sighs)
...97... 98...
...99...
(grunting):100!
Beat my record.

ocenił(a) film na 1
immobilizer1500

-,-'

....

ocenił(a) film na 6
Starigniter

Rozumiem, że ten emot wyraża zakłopotanie z powodu niezauważenia w czasie oglądania filmów tak śmiesznych dialogów.

ocenił(a) film na 1
immobilizer1500

Chodzi o to, że to nie jest po prostu śmieszne. Naprawdę uważasz, że to dobra komedia ?

ocenił(a) film na 6
Starigniter

Pamiętam, że kiedyś oglądałem i kilka razy się zaśmiałem, więc teraz będę bronił śmieszności tego filmu do upadłego!

ocenił(a) film na 1
immobilizer1500

Mnie też to kiedyś się podobało, ale to było dawno temu, kiedy byłem jeszcze gimbusem - na szczęście dorosłem od tego czasu ; )

Nie potrafię za cholerę rozkmnić niektórych gości z FW: zasłużenie oceniasz znane i świetne filmy na 10, a takiego gniota na 7 - to jakiś żarcik-kosmonaucik ? ; D

ocenił(a) film na 6
Starigniter

Nie. Filmy ocenia się w stosunku do gatunku. Wiadomo że hot Shots 2 czy strasznego filmu 3 nie przebija, ale na pewno jest lepszy od filmu Totalny Kataklizm. No, może bliżej mu do 6 niż 7.

ocenił(a) film na 6
Piotr_sw3

Zgadzam się całkowicie. Jestem skłonny nawet stwierdzić że Poznaj moich Spartan > 300.

Nagle zwroty akcji, niebanalni oponenci oraz przede wszystkim brak tych dziwnych filtrów na kamerze sprawiają że film ten ogląda się z całkowitą przyjemnością.

ocenił(a) film na 1
immobilizer1500

A to chyba jakaś nowość...

ocenił(a) film na 6
Starigniter

Ale nie możesz nie przyznać, ze tacy oponenci jak np bokser-ogr nie zdarzają się w innych filmach? Świadczy to o niezwykłej oryginalności. Zatrudnienie "Herkulesa" w roli Spartiaty świadczy o uklonie Twórców w stronę zdobyczy starożytnych cywilizacji. Zważając na powyższe, zgadzam się z każdym słowem Twojego posta. Nowość w tym filmie wylewa się wprost z ekranu.

ocenił(a) film na 1
immobilizer1500

Takie postaci nie występują w innych filmach, bo są głupie, nieśmieszne i żałosne ! I tylko dlatego.

ocenił(a) film na 6
Starigniter

Głupota, nieśmieszność oraz żałosność wcale nie zaprzeczają oryginalności! Nikt nie powiedział że oryginalne pomysły muszą być mądre!

ocenił(a) film na 6
Piotr_sw3

Moim zdaniem do SUperhero się ten film nie umywa, no ale to już kwestia gustu, tfu!

ocenił(a) film na 4
Piotr_sw3

ja akurat uważam, że to najgorsza parodia jaką widziałam....

Piotr_sw3

Widać dzieciaku, że nigdy nie oglądałeś taki filmów jak ,,Robin Hood: Faceci w rajtuzach", ,,Kosmiczne Jaja" czy ,,Nagą Broń", skoro to jest według ciebie najlepsza parodia jaką widziałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones