PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452679}

Poznaj moich Spartan

Meet the Spartans
5,2 75 185
ocen
5,2 10 1 75185
3,6 12
ocen krytyków
Poznaj moich Spartan
powrót do forum filmu Poznaj moich Spartan

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc. Chcę ustalić jaki utwór leci na napisach końcowych. Przypomina mi on nieco "Hey Ya" Outcasta. Ściągnąłem cały oficjalny soundtrack, analizowałem piosenki wymienione w tyłówce, próbowałem szukać na YT, przeglądałem to forum - wszystko na nic... Nigdy nie miałem takich problemów z ustaleniem utworu z filmu. Może ktoś z Was, szanowni Filmwebowcy, będzie w stanie mi pomóc ? Będę szalenie wdzięczny. Nie tylko słownie ;)

ocenił(a) film na 2
vasquez77

Małe doprecyzowanie: chodzi o utwór na napisach PRZEDkońcowych, zaczynający się dokładnie w 1h 07min 40sek filmu, tuż po "I Will Survive"; Rozpoczyna się planszą, na której jest napisane "A Jason Friedberg & Aaron Seltzer Film". Potem następuje jeszcze kiluminutowa sekwencja filmowa. To jak, towarzysze, pomożecie? ;)

ocenił(a) film na 1
vasquez77

Pomożemy "Miss Eighty 6 - Bounce Back"

ocenił(a) film na 2
RockHawk

RockHawk - wielkie, ogromniaste dzięki! :)) Jestem zobowiązany. Jeśli mógłbym się jakoś zrewanżować, daj znać. Pozdrawiam najserdeczniej :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones