PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452679}

Poznaj moich Spartan

Meet the Spartans
5,2 75 185
ocen
5,2 10 1 75185
3,6 12
ocen krytyków
Poznaj moich Spartan
powrót do forum filmu Poznaj moich Spartan

ten film jest po prostu NAJGORSZYM KICZEM JAKI MÓGŁ POWSTAĆ. dziwię się, że im nie szkoda kasy na taką produkcję. Przecież to jest tandeta i żenada. W ogóle nawet śmieszne to nie jest tylko do dupy!!!dupne i tyle.
NIKOMU NIE POLECAM TEJ NIBY KOMEDII żal w ogóle coś takiego oglądac i poświecić swój cenny czas. Polecam lepsze i bardziej wartościowe filmy filmy!

ocenił(a) film na 8
boniq_1310

Mówisz wartościowe filmy? No tak... ja też jako wartościowy fil polecę 300 a nie parodię. Polecę Ogniem i Mieczem bo uczy też historii... To nie miał być wartościowy film.. .to miało bawić... i bawiło. Cała moja klasa wyła ze śmiechu! Może w niektórych momentach przeginali ale na prawde to jest świetny film. Jeśli go nie zrozumiałeś/aś lub nie lubisz komedii tylko poważne wartościowe filmy to nie oglądaj parodii!

regirl

Ty Regirl przecież Ogniem i Mieczem to totalnie nudne wnyko, wolałbym żeby np całą klasą jechać na Poznaj moich Spartan niż na jakieś polskie nudne badziewie o Ogniu i jakimś mieczu

ocenił(a) film na 8
regirl

A mi się parodia podobała... może niektóre sceny były niesmaczne, jednakże troszkę się pośmiałem. 7.5/10...

użytkownik usunięty
boniq_1310

Wiesz co jakie wy gatunki lubicie?
Na pewno lubicie filmy pt. "Ojciec chrzestny"
To to jest dopiero komedia - komediażalu.
Pzn moich spartan to kapitalny film...
A tak nawiasem to ile ty masz lat żeby nazywac go "malutkim"
Na pewno z 65. Wiesz co moja babcia jest wolna może cię zapoznać?

ocenił(a) film na 3
boniq_1310

same jedynki?

tzn 11/10?

za krótki <br/>

ocenił(a) film na 1
tymbarkowy

ze dwa razy się zaśmiałem, jednak przez resztę filmu byłem zażenowany. Głupi obrzydliwy, amerykański humor. Nie chodzi o to że nie lubię się śmiać, czy też nie lubię komedii, jednak ten humor jest zbyt prostacki jak na mój gust ;p 1/10

ocenił(a) film na 1
Dr_Miranda

Tragedia i żenada. Nawet nie byłam w stanie tej parodii obejrzec w całości...
Nigdy już nie tknę filmów tego pokroju.

boniq_1310

czemu doszukujecie sie tu glebi i przeslania?? to zwykla komedia - parodia... tylko do posmiania.... nie majaca na celu nas nauczac... padalam ze smiechu i dzis ogladamy to po raz 3 juz, ot tak na poprawe humoru :D

ocenił(a) film na 2
eweline2009

No, to jest zwykła i prosta komedia, tylko, że absolutnie słaba. Chyba zbyt prosta. Garść żartów z najniższego możliwego poziomu. Gdyby zebrać pomysły na jakąś parodię, dajmy na to, internautów w wieku nieprzekraczającym 18 lat, powstałby film, który przy "Poznaj moich spartan" wyglądałby jak arcydzieło parodii. Z drugiej strony niektóre takie żarty mogą wywołać uśmiech na twarzy, trzeba jednak spełnić kilka warunków, nie koniecznie naraz: trzeba mieć jakiś dobry, wesoły dzień, nie mieć nic innego do oglądania, albo być amatorem kiepskiego smaku, którego hobby polega na oglądaniu jak najgorszych filmów albo zwyczajnie mieć gust do kitu.
2/10 za kilka pomysłów i za głupotę, co w tym przypadku jest akurat walorem.

_Pablos_

Ja przy tym filmie ani razu się nie zaśmiałem. Kompletne dno i fatalne poczucie humoru twórców.

ocenił(a) film na 1
guitarmaster22

Film poleciła mi koleżanka mówiąć, że nieźle sie pośmieje a tu... żenada wcale mi się nie podobała po 10 min chciałam wyłączyć ale z racji, że zawsze oglądam filmy do końca to przecierpiałam.Brak dobrego humoru teksty były bez sensu.Może z tego powodu, iz to parodia, która nie zawsze musi być sensowna ma jakieś plusy ale ja ich niestety nie widziałam.

ocenił(a) film na 1
aggula17

Zgadzam się w zupełności. Nigdy w życiu nie czułam takiego zażenowania jak w trakcie oglądania tego filmu. Dotrwałam do końca wyłącznie dlatego, że oglądałam go ze znajomymi na wyjeździe.

ocenił(a) film na 6
formica2

Taki sobie Trzeba go trakowac z przymrużeniem oka. 6/10 . jako parodia jest niezły

użytkownik usunięty
precel10

To prawda, ale jeśli ktoś uważa, że Not Another Teen Movie jest słabą parodią, to obejrzeniu tego filmu pewnie zmieni zdanie:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
brojson92

Nie przeklinaj tutaj gówniarzu! A po drugie to może byś lekcje odrobił, a nie silisz się tu na samca alfa bo w szkole chodzisz przy samej ziemi i boisz się że ktoś spojrzy ci prosto w oczy. A filmy oczywiście oglądaj jakie sobie chcesz, tylko nie zapominaj że to forum jest do wyrażania swojego zdania i nie ma obowiązku czytania każdego tematu. Śmieszą mnie takie dzieciaki i nie ważne czy masz 18 lat czy 30, mentalnie jesteś dzieciak!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
brojson92

Ludzie narzekają na filmy, bo te są coraz gorsze. Niedługo zrobią film o kolesiu srającym i rzygającym, i będzie hit. Nie widzisz że o to chodzi tym, którzy nami rządzą, żeby zrobić z nas bezmózgi motłoch. Motłochem łatwiej się steruje. Więc siadaj przed swoim kompem, włącz sobie głupią komedyjkę, a oni w tym czasie podniosą ci podatki, wprowadzą nowe zakazy, zdelegalizują co się da i karzą ci być zadowolonym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
brojson92

Masz rację :)

ocenił(a) film na 6

"zamknac kurwa mordy bo mnie chuj strzela jak to czytam.tylko narzekacie ze film do dupy i pierdolicie jakies snuty.nie podoba sie to po chuja ogladacie.ten film powstal po to by smieszyc ale widze ze jestescie najwyrazniej jakimis starymi pierdzielami bez jakiegokolwiek poczucia chumoru.mnie sie film bardzo podobal. daje 9/10. zamiast pisac tu takie glupoty to lepiej idzcie sobie obejrzec toma i jerego ale i tak jestescie zbyt zjebani by go zrozumiec.zbyt skomplikowany jak dla was.coz tak to juz jest jak sie jest mongolem z zaawansowanym zespolem downa , ktorego rodzice nie kochaja i go wyjebali z domu przez okno z 10 pietra. nara frajerzy." xD xD xD Zgadzam się w 100% :D! Na starość nie ogląda się takich filmów !! To jest dla młodzieży...

użytkownik usunięty
SFINKS555

też się zgadzam i to w 200 procentach

ocenił(a) film na 8
SFINKS555

Do młodzieży już się nie zaliczam , a film uważam za udane. Natomiast Tobie radzę nie przeklinaj bo to nie jest ani miłe anie fajne. No chyba, że siedzisz z jakąś głupią blond-lalą i chcesz poszpanować to pisz sobie...

boniq_1310

No ja temu filmowi 1 nie wystawił bym nie z podobał się tobie twój błąd ale mi na przykład sie zpodobał no i daje 5/10 może być....

sir kiler

przepraszam 7/10

ocenił(a) film na 3
sir kiler

Ty srajkiler coś ty taki nie zdecydowany. To wreszcie ile dajesz?

boniq_1310

...a widziałeś Stan Helsing i Totalny Kataklizm? Człowieku to są dopiero tandety.

ocenił(a) film na 1
boniq_1310

Kto w ogóle dał im pieniądze na tego gniota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones