PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107917}

Rewanż

You Got Served
7,3 6 701
ocen
7,3 10 1 6701
Rewanż
powrót do forum filmu Rewanż

Jak wyżej. Ktoś ma obiekcje co do tej opinii? To słucham.

psysutra

...według mnie jest zbyt nieprawdziwy... ;/

ocenił(a) film na 4
psysutra

A więc słuchaj mnie. :) Step up ma o wiele ciekawszą fabułę, taniec połączony jest tam z baletem co stwarza niesamowite widowisko, mamy do czynienia z lepszą grą aktorską i ogólnie całokształt jest na o wiele wyższym stopniu.

Rewanż ? Ode mnie dostał 4/10 . Taniec ? Ok. Ujmuje, zachwyca i bawi. Aktorstwo - no niestety tylko bawi. A bardziej śmieszy. Teksty są wypowiadane na bazie przedszkolaka podczas szkolnego przedstawienia. Fabuła też niestety mnie nie zaciekawiła. Konkurs rodem z Dziewczyny z Drużyny i takie tam , jak nie gorzej... . Dlatego nie zgadzam się z twoją opinią. Ale to tylko ja i mój gust ... :)

Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gabriella_05

jak widać autor interesuję się założoną przez siebie dyskusją, jak nie wiem. I myślę, że sie trochę rozpędził z tą oceną, na prawdę mi przykro ale niestety, nie ma racji, w pewnym stopniu zgadzam się z opinią "Gabriella_05", ale ja ocenie wyżej. Natomiast do Step up to mu jeszcze ho ho bardzo daleko i akurat z tym nie trzeba dyskutować :P pozdro

Aena20

w tym filmie nie chodzi o fabule tylko o taniec... a nie widzialem innego filmu w ktorym bylo tyle tanca bo te step upy i inne podobne to tam jest glownym tematem milosc oczywiscie...

ocenił(a) film na 10
Gabriella_05

step up to nuda w porównaniu z tym filmem jeżeli chodzi o taniec!!

psysutra

nowy Step Up jednak go przebił. Jest najlepszy w swojej klasie! Choć kocham YGS, bo film był fantastyczny, poziom tańca był na ogromnym poziomie (to klasyk!), to jednak Step Up 3 podniósł poprzeczkę o wiele wyżej.

Dzieciaak

Od tego rodzaju filmu wymaga się by zadziwiał pod względem tańca. Jedyne co sprawiło, że szczęka opadła mi z wrażenia, to Madd Chadd. Z tego co wiem Jon'a Chu stać na wiele więcej po projekcie LXD który zapiera dech w piersiach. Zaś odnosząc się do choreografii w Step up 3d nie były na tyle dobrze przemyślane (prócz kilku wyjątków) by pokazać wszystkie zalety wyśmienitych tancerzy, jakimi operował choreograf.
W dzisiejszym świecie poprzeczkę w tańcu nie podnoszą już filmy, tylko programy takie jak : America's Best Dance Crew, portale społecznościowe i konkursy taneczne na wysokim poziomie, mniejsze znaczenie mają programy typu Mam talent i You can dance w których stawia się na pojedynczego tancerza.

ocenił(a) film na 7
Dzieciaak

Gdyby zrobili drugą część YGS to zapewne by przebili SU3 :]

psysutra

Ja tam nie lubię takich filmów...jednak obejrzałem sobie kiedyś bo nie było co robić film mnie mocno zaskoczył muzyką...może nie oglądałem Step Up...Ale patrząc na, soundtrack Step Up i obecność Flo-Ridy i innych badziewnych grajków to mi się śmiać chce...co innego tu Nas, Method Man, M.O.P. itd.

ocenił(a) film na 7
aterazione

No i jeszcze nieśmiertelny "Summer Madness" by Kool & The Gang

psysutra

Tak, ja mam obiekcje :)
Step up- dobra muzyka, dobry taniec, dobra gra aktorska
Rewanż- dobra muzyka, dobry taniec i zero gry aktorskiej.
Więcej pisać chyba nie trzeba..

ocenił(a) film na 7
sylwinka_1993

Porównując pierwszy Step Up do YGS, niestety SU dostaje ostre cięgi. Tam sobie brykają w parach lub indywidualnie. A tu masz całe współgrające zespoły. Poza tym do Step Up sobie wzięli aktorów a do YGS zawodowych tancerzy. Proste :]

psysutra

Masz racje ale wszystko zależy od punktu widzenia.
Jeśli patrzysz na grę aktorską i fabułę to moim zdaniem wygrywa Step up. Jeśli natomiast bierzesz pod uwagę taniec- Rewanż można uznać za lepszy.

psysutra

Kto Ci naopowiadał bzdur, że w SU nie ma profesjonalnych tancerzy? A bboy cloud to kto?

ocenił(a) film na 4
psysutra

pffffffffffff tyle kasy leci na takie filmy i się zastanawiam po co to w ogóle komu potrzebne. Ani tańca tam jakiegoś ciekawego nie pokazali ani pod względem fabuły nie powala. Wrzucam Youtube i w 5 sekund widzę prze kozaków i nie muszę oglądać przy tym drewnianych aktorzyn.

http://www.youtube.com/watch?v=Hq7SwTJChnI

ocenił(a) film na 7
7IGER

No tak bo potrzebny jest wątek miłosny jak w Love Story. Pardon, ale to ma być film o tańcu czy o całej tej durnej otoczce? Jak ma być film taneczny to tańczą a nie cholera! To nie jest Dirty Dancing!

psysutra

W 100 procentach się zgadzam. I w tym filmie jest motyw przyjaźni między chłopakami, że prawdziwa zwycięży wszystko.
A w tych Step Up-ach i innym Dance oraz Fame , tylko miłość chłopak z dziewczyną - do znudzenia naprawdę.

ocenił(a) film na 4
kieofas_2

W Step Up również jest motyw silnej przyjaźni, a nawet braterstwa. Do tego strata bliskiej osoby, która jako "motyw" w filmach nigdy nie będzie czymś, czym można się przejeść... Więc, ten film, gdzie jak to, psysutra napisał "sobie brykają", jednak coś ze sobą niesie. Do mnie osobiście to trafiło.

Gabriella_05

nie pograzaj sie juz wielka fanko step up, tam odrazu wali wielka miloscia pozal sie boze a w YGS jest temat milosci ale jest tematem uzupelniajacym i w YGS postawione jest na taniec a w twoim SU niestety na twoja wielka milosc zreszta zuwazyliscie ze tylko dziewczyny bronia SU ?

ocenił(a) film na 8
psysutra

zgadzam się. dla mnie najlepszy film taneczny, fabuła może i do przewidzenia, ale jak w każdym filmie.

pilka1142

.."znawcy" porównują You got served do Step Up... o niebiosa! Zupełnie inne klimaty, Ci "prawdziwi" wiedzą co mam na myśli, i ich pozdrawiam :)) Psysutra :))

ocenił(a) film na 8
psysutra

Dla mnie najlepszy film o tej tematyce.Fabuła i gra aktorska nie zachwyca,ale za to nadrabia świetnymi układami tanecznymi.Step up pod tym względem jest dużo słabszy,choć w ostatniej części zrobił krok do przodu.

kaczor002

Ty mi możesz wypucować buty! Jak tylko o taniec chodzi to można iść na jakiś festiwal, tudzież festyn, bądź inną imprezę okolicznościową, gdzie można popatrzeć na zespoły taneczne, słuchając przy tym dobrej muzyki...

psysutra

Myślę, że to głupi film, i do tego wcale nie muszę go oglądać by tak twierdzić... wystarczy, że South Park go sparodiował. Może kiedyś zweryfikuję swe poglądy, jednak na razie obstaję przy swoim.

ocenił(a) film na 8
psysutra

ja tam się zgadzam! może dlatego że moją pasją jest bboying a nie balet. Film jest świetny, super układy i extra muza! a jeśli chodzi o grę aktorską to you got served jest tak samo słaby jak step up!

ocenił(a) film na 8
domelinio

You Got Served rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
psysutra

Step Up'y nie robią mnie w ogóle. Coś tam sobie tańczą, nudne wątki miłosne jak w prawie każdej komedii romantycznej, skupianie się na tym, że główni bohaterowie są tacy zaj*****i i przystojni, piękni, w YGS jest wszystko, co w takim filmie być powinno.

psysutra

W 100 % się zgadzam. Najlepszy film o tańcu jaki do tej pory widziałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones