PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480494}

Totalny kataklizm

Disaster Movie
4,2 25 855
ocen
4,2 10 1 25855
1,6 5
ocen krytyków
Totalny kataklizm
powrót do forum filmu Totalny kataklizm

Głupkowaty, ale można raz obejrzeć. Lepsze to niż oglądanie Careya sikającego na sufit lub wymiotującego gdzie popadnie.

ocenił(a) film na 3
emplim

No i można podziwiać Kim i Carmen ..

użytkownik usunięty
emplim

Ten film to największe gówno jakie miałem na swoje nieszczęście okazję oglądać. Najgłupszy film jaki oglądałem. Nie 'głupi' jak mówimy o śmiesznych sytuacjach tw np. American Pie, ale naprawdę głupi. Przez cąły film nie uśmiechnąłem się ani razu, mimo, że z każdy film z którego się naśmiewa doskonale kojarzę. Nikomu nie polecam.

Ps. Co za idiota w polsacie stwierdził, że film nadaje się dla dzieci od 12 roku życia?
PS2. Jakim cudem, ta szmira ma taką ocenę?

ocenił(a) film na 6

Jak ktoś wspomniał tu wcześniej, to nie jest typowa komedia, a parodia. Moim zdaniem dobrze pojechali po, przykładowo Hance Mutantce czy innych 'celebrytach' .

Ocena 1/10.Takiego gniota dawno już nie oglądałem.Polsat zamiast puścić coś porządnego to daję taką papkę.Od 12 lat... ta...

ocenił(a) film na 3

Spadające oderwane ręce, głowy, seksualne teksty traktujące dosłownie o zachowaniach seksualnych, wygryzanie mięsa z pleców aż do kręgosłupa czy strzelanie do przypadkowych osób na imprezie czy ulicy (skąd my to znamy? Z Ameryki?) raczej nie nadają się dla dzieci w wieku 12 lat. No cóż, cenzury nie ma, Polszmat puszcza co chce......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones