Kevin Sorbo

Kevin David Sorbo

7,1
2 959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Sorbo

pewną ciekawostkę w wywiadach? Żona Sorbo pokazuje się ubrana jak włoska wdowa, z krzyżykiem na szyi, ale - kto rządzi i rozdaje karty? Stawiałabym, że nie Herkules. Jak jest sam, to i powie kilka zdań, ale jak jest przy nim żona, to szuka ułamków sekundy, żeby wtrącić swoje trzy słowa. Wszechświat kręci się dookoła Sam Sorbo.

TangoAndWaltz

Im bardziej oglądam i czytam różne rzeczy, tym bardziej wydaje mi się, że sława pod TV Trwam i amerykańskie odpowiedniki tegoż u Kevina Sorbo jest podkręcana przez jego żonę. Pan wypowiadał się, że jest umiarkowanie religijny, z wywiadów i 'True Strength' wyłania się wręcz luzak, zainteresowany najróżniejszymi odłamami religii i medycyną alternatywną, a przy tym nie stroniący od treści, które w chrześcijańskich rankingach dostałyby jakieś -10 ('Deadpool', a z jego filmów 'Ostre dziewczyny'). O ile pyszczy na lewicę regularnie, o tyle słowo 'grzech' pojawia się u niego nieczęsto. Natomiast pani Sorbo napisała książkę o wychowywaniu dzieci w pobożności i generalnie uczy naród, co jest be. Coś mi się zdaje, że pan dopasował się dla spokoju w domu do bardziej radykalnej małżonki.

TangoAndWaltz

Obecnie słucham regularnie audycji 'The Sam Sorbo Show', która pojawiła się na stacji radiowej MoJo 5-0 - i zapewniam was, że jak do tej pory, trafił się wśród gości programu może z jeden facet, który zdołał przegadać panią Sorbo. Niech ją diabli i anieli, ma kobitka gadane.

TangoAndWaltz

https://www.spreaker.com/show/thesamsorboradioshow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones