Method Man

Clifford M. Smith

6,8
2 775 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Method Man

czytając te wasze wypociny poniżej ręce opadają do samej ziemi...
"MEF(there iz no TH, we say F) i WTC(wybaczcie Klan) śpiewa!!!"
"to że po Enterze wyszedł M.E.T.H.O.D.M.A.N."
"dołączył do Wu", przecież był tam odkąd ten powołany został do życia przez Roberta wraz z kuzynami.
"ze jest najlepszy albo nie" Wu to rodzina, a w rodzinie niema lepszych gorszych, wszyscy są równi, mogą sie tylko cieszyc mniejszą wiekszą sympatią i sprzedażą płyt.
"tworzył zespoł przed Wu" :D tzw "AllInTogetherNow" , rozczaruje Was, niebyło go tam był tylko Prince Rakeem, Genius i Russel T. Jones.
"Super zioło było najlepszą komedią jaką oglądałem, a oglądałem dużo" ja napisałbym HowHigh...but whateva...
Większosc z Was krzykaczy i pseudo fanów Method Mana, Wu i ogólnie rapu gówno wie...rozpoczeliście przygode i fascynacje tym od mniej wiecej wyjscia FILMU "HowHigh"..wybaczcie "Super Zioło"(niektórzy mogą niepokojażyć faktów...wiem co mówie, bo jakims dziwny trafem w tym czasie nagle wszyscy zaczeli rozpoznawać Metha, Reda a nawet znak Wu!!
wczesniej pytali "czemu ten batman taki dziwny"...
Pamiętam czasy kiedy niebyło ogólniedostępnego internetu, gdzie wszystko mazna wyczytac i dowiedziec sie czego tylko zechcemy, niemozna bylo pobrac torrenta i za godzinke słuchać płyty...Pierwszego Bobbiego D szukałem koło trzech lat, ale kiedy juz go znalazłem w sklepie z używanymi płytami cieszyłem się jak dziecko...tak samo jak ktos ze znajomych zdobyl jakąś inną płytkę(tzn wtedy jeszcze kasete, z płytami też było ciężko!! informacje na temat wu tez sie jakos zdobywało, pewnie gowno wiecie ze wu oglosilo wszem i wobec ze w 2002...
DLA WIELU LUDZI WU FAM TO PASJA!!! DLA WIELU TYLKO MODA!!!
KEEP IT REAL!!!


na koniec pytanko z "Blackouta" ARE YOU HIP HOP BIGGEST FAN?????
I AM!!!!!!!!!!!
Allah!!!!!!!!!!

ramirezdelavega

Kiedyś to wszysto bardziej cieszyło...dziś juz tak niecieszy, kiedy wszystko jest na wyciągniecie reki...prawdziwi zrozumieją te słowa i sie pod nimi podpiszą.
dzieciaki i leszcze bedą dalej szczekać...taka ich natura!!!
miejmy nadzieję ze kiedys zmądrzeją...

ramirezdelavega

święte słowa:)
dziś parę kliknięć i mamy nowy film lub muzę... posłuchamy zapomnimy i ściągamy nową... a kiedyś mieć jakąś nową kasetę z piosenkami to było coś... wielu zazdrościło posiadaczowi takich piosenek...

Johnny_D

ja niestety miałam takie srodowisko, ze nikt nie sluchal rapu ani wgl jakiejs okreslonej muzyki ^ wiec nmie bylo ani kaset ani plyt zdobywanych u mnie, bo pk prostu nie wiedzialam o tym
i nistety bardzo pozno odkrylam rap, az glupio mowic, ale dopiero w te wakacje. wlasnie przez to nie mg mowic ze duzo o tym wiem bo pewnie tak nie jest. ale kocham ta muzyke, szczegolnie starsze kawalki :)

ramirezdelavega

tak do tematu to pamiętam jak mój brat siedział ze słownikiem i przetłumaczał wszystkie piosenki żeby rozumieć... Ja już nie musiałam, pokolenie internetu, ale ten obrazek idealnie pamiętam...

aska116_2

ja dalej sama tlumacze piosenki xd wiele tych ktore bym chciala nie ma przetlumaczonych

ramirezdelavega

Zawsze możesz odłączyć sobie internet i na nowo szukać jednej płyty 3 lata, i nie zgrywać znawcy w stylu redaktora Rolling Stone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones