Power Book II: Ghost
powrót do forum 1 sezonu

nowa seria jest przenudna, fajnie ze sa niektore postaci z poprzedniego powera, ale te wszystkie nowe są tak NUDNE, bezbarwne, niecharyzmatyczne, każdy ma ten sam charakter. Wielkie rozczarowanie.

ricariy

Gdzie oglądałeś?

ocenił(a) serial na 1
grayter4

zassane z neta z torka

ricariy

Mnie się podoba, super, cały czas czuć klimat power i od razu jest bardzo ciekawy a nie ze sie rozkręca. Zajeb..serial właśnie jestem po 6 odcinku który dzisiaj miał premierę w USA power is forever

Iamarcane

Skąd ogarnąć napisy? Znam angielski bardzo dobrze bym powiedział ale czasem ciężko mi się skupić na tlumaczeniu w głowie i nad fabulą, jakiegoś słowa nie zrozumiem i potem ciągle nad nim myślę

Ludacris

Polskie pewnie długo będą nie dostępne. Oglądaj z angielskimi napisami, lepsze to niż nic

ocenił(a) serial na 6
Ludacris

Polskich nie ma. KUZWA ale mi szczena opadła na podłogę i nie mogę jej znaleźć do teraz, NIE MIAŁEM DLADEGO POJĘCIA że istnieje kontynuacja POWER a bardzo lubiłem ten serial i oglądałem do samego końca. Totalbym przypadkiem odkryłem to że jednak losy bohaterów z Power są kontynuowane .. Zayebiscie !!! :D To jest normalnie squel do wydarzeń z ostatniego sezonu Power ?? Jakis timpe-skip był czy od razu akcja leci od miejsca gdzie sie POWER skończyło ? :D

ocenił(a) serial na 6
mordarg

sorki za błędy to z wrażenia a oczywiscie. Ten wspaniały portal nie daje możliwości edycji postów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones